Genel Kargo Yükleri

Genel Kargo Yükleri

Genel kargo, tahliye ve yükleme hizmetleri 3 tanesi direkt demiryolu bağlantılı olmak üzere 12 rıhtımda verilebilmektedir. Bu sayede ithalat/ihracat yükleri, demiryolu bağlantısı olan rıhtımlara yanaştırılabilmekte ve doğrudan vagon üzerine yüklenebilmektedir.

Açık/kapalı depolara sahip olan Mersin Uluslararası Limanı’nda Genel Kargo Kapasitesi yıllık 1 milyon tondur. 7 gün / 24 saat ve 3 vardiya halinde her türlü yükleme / boşaltma, depolama ve terminal hizmetleri verilen limanda elleçlenen genel kargo ürünleri arasında; torbalı, big-bag’li, çuvallı, balyalı, paletli, slingli sapanlı, kafesli, sandıklı, varilli yükler bulunmaktadır.

Bunlara ek olarak IBC sıvı yük tankları, levha-paket ve rulo saclar, kasalı, bundle veya moloz mermerler, bağlı külçe ve blok metaller, bağlı profil borular, kasalı / sandıklı camlar, çubuk demirler, filmaşin, firkete veya inşaat demirler, bobin kağıtlar, rulo yükler, makaralı yükler, araç lastikleri, bağlı / balyalı yükler (saman, kamış, pamuk), kolili / kutulu yükler, tomruklar, suntalar ve raylar yükleme ve tahliye hizmeti verilen yükler arasındadır.

Liman hizmetleri ile ilgili daha fazla fotoğraf için galeri bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz. Ulaşmak için lütfen tıklayın.

 
? Yardım